KRÁSA SAMA NEPŘIJDE - JAK VYŘEŠIT INKONTINENCI? (11. DÍL)

Petra Řehořková ví vše o léčbě inkontinence. V aktuálním dílu našeho seriálu se dozvíme, jak lze inkontinenci efektivně léčit pomocí moderních laserových metod. Bezbolestně a během chviličky.

Proměny

PROMĚNA IRENY

Svobodnou maminku jsme nastartovali k péči o svůj zevnějšek.

Aktuality

PETRA ŘEHOŘKOVÁ A DALŠÍ ZNÁMÉ TVÁŘE PODPOŘILY KAPKU NADĚJE

Petra Řehořková, Jitka Čuříková a Eva Hrachovcová uspořádaly na Vyšehradě charitativní událost s názvem "ANDĚLSKÁ JÍZDA S KAPKOU NADĚJE".

Původní záměr byl uspořádat letní párty pro přátele, ale postupem času akce nabírala na rozměrech, až došlo na propojení s nadačním fondem Kapka Naděje a celá událost byla pojmuta jako prestižní benefiční záležitost. Pozvaní VIP hosté, herci, zpěváci, známé osobnosti, hudební vystoupení a módní přehlídka, dohromady vytvořily báječnou atmosféru.

Aktuality

6 PŘÍZNIVÝCH VLIVŮ KÁVY NA LIDSKÝ ORGANISMUS

Snazší hubnutí a prevence vzniku rakoviny. To je jen několik z mnoha známých výhod pravidelného pití kávy.

Káva nejen skvěle chutná, ale navíc blahodárně působí na zdraví i krásu. Právě kvůli jejím příznivým účinkům jsme pro vás připravili vlastní řadu honduraské kávy BE Petra Clinic Honduras coffee, kterou nově najdete jak na našem e-shopu, tak i na pobočkách v Praze a Karlových Varech. 

Aktuality

BUĎTE PRVNÍ, KDO SE DOZVÍ O NEJLEPŠÍCH AKCÍCH

Stáhněte si naši novou aplikaci a už vám nikdy neuniknou nové akce, zákroky a novinky z kliniky.

Buďte nám ještě blíž! Nová mobilní aplikace Petra Clinic vám nejen umožní čerpat novinky z kliniky, ale dostanete se díky ní i k exkluzivním slevám, které nikde jinde nenajdete. V aplikaci pravidelně nabízíme jednu nejlepší slevovou akci navíc oproti webové verzi. 

Prostřednictvím aplikace také pravidelně obdržíte slevové kódy v hodnotě 1 000 Kč, které platí na všechny neinvazivní zákroky kromě lékařských služeb s cenou alespoň 2 000 Kč.

Aktuality

JAK VYŘEŠIT PROBLÉMY S NESPAVOSTÍ?

Petra Clinic jako specialista na spánkovou medicínu v pořadu Očima Josefa Klímy.

Neusínat při zapnuté televizi, usínat v jiné místnosti než pracujeme a minimalizovat jakékoliv světlo v ložnici. Takové jsou základní zásady spánkové hygieny. Další rady vám prozradí reportáž z pořadu Očima Josefa Klímy, ve které naše klinika figuruje jako specializované pracoviště na spánkovou medicínu.

Celebrity

MILAN DROBNÝ

Známému zpěvákovi pomáháme zhubnout díky neinvazivním liposukčním metodám.

Milan Drobný navštěvuje naši kliniku od léta 2017.

Celebrity

DANA MORÁVKOVÁ

Dana Morávková je dlouhodobou tváří Petra Clinic

Dana Morávková reprezentuje naši představu o přirozené ženské kráse a moc rádi s ní dlouhodobě spolupracujeme.