KRÁSA SAMA NEPŘIJDE - JAK VYŘEŠIT INKONTINENCI? (11. DÍL)

Petra Řehořková ví vše o léčbě inkontinence. V aktuálním dílu našeho seriálu se dozvíme, jak lze inkontinenci efektivně léčit pomocí moderních laserových metod. Bezbolestně a během chviličky.

Proměny

PROMĚNA IRENY

Svobodnou maminku jsme nastartovali k péči o svůj zevnějšek.

Aktuality

BUĎTE PRVNÍ, KDO SE DOZVÍ O NEJLEPŠÍCH AKCÍCH

Stáhněte si naši novou aplikaci a už vám nikdy neuniknou nové akce, zákroky a novinky z kliniky.

Buďte nám ještě blíž! Nová mobilní aplikace Petra Clinic vám nejen umožní čerpat novinky z kliniky, ale dostanete se díky ní i k exkluzivním slevám, které nikde jinde nenajdete. V aplikaci pravidelně nabízíme jednu nejlepší slevovou akci navíc oproti webové verzi. 

Prostřednictvím aplikace také pravidelně obdržíte slevové kódy v hodnotě 1 000 Kč, které platí na všechny neinvazivní zákroky kromě lékařských služeb s cenou alespoň 2 000 Kč.

Aktuality

JAK VYŘEŠIT PROBLÉMY S NESPAVOSTÍ?

Petra Clinic jako specialista na spánkovou medicínu v pořadu Očima Josefa Klímy.

Neusínat při zapnuté televizi, usínat v jiné místnosti než pracujeme a minimalizovat jakékoliv světlo v ložnici. Takové jsou základní zásady spánkové hygieny. Další rady vám prozradí reportáž z pořadu Očima Josefa Klímy, ve které naše klinika figuruje jako specializované pracoviště na spánkovou medicínu.

Aktuality

KRÁSA SAMA NEPŘIJDE - JAK SE ZBAVIT CELULITIDY?

Představujeme nový video seriál s Petrou Řehořkovou - Krása sama nepřijde. V prvním dílu se dozvíte, jak se zbavit celulitidy, co ji způsobuje a jak jí předejít.

Celulitida je vada podkoží, kterou způsobuje hormon estrogen. Jednou z hlavních příčin jejího vzniku je užívání hormonální antikoncepce a její vysazení je tím pádem velkým pomocníkem při léčbě celulitidy. Podívejte se na video níže a poslechněte si, co dalšího Petra Řehořková o celulitidě prozrazuje.

Aktuality

OD MATEŘSKÉ K ÚSPĚŠNÉ KLINICE

Přečtěte si o příběhu Petra Clinic v nejnovějším vydání časopisu Brands&Stories

Je to příběh krásný až pohádkový. Petra Řehořková byla tehdy na mateřské s osmiměsíčním synem, když si pronajala tělocvičnu v Odoleně Vodě a začala předcvičovat aerobic. Brzo se nabalilo fitness cvičení pro děti, dospělé, maminky i těhotné. Klientky však stále požadovaly více, a tak se Petra začala zamýšlet nejen nad procesem hubnutí, ale i omlazování.

Celebrity

MILAN DROBNÝ

Známému zpěvákovi pomáháme zhubnout díky neinvazivním liposukčním metodám.

Milan Drobný navštěvuje naši kliniku od léta 2017.

Celebrity

DANA MORÁVKOVÁ

Dana Morávková je dlouhodobou tváří Petra Clinic

Dana Morávková reprezentuje naši představu o přirozené ženské kráse a moc rádi s ní dlouhodobě spolupracujeme.