26.5.2020

Nemůžete investovat do zahraniční dovolené? Investujte do sebe! Užijte si dovolenou v lázních s luxusní estetickou péčí v ceně.

Spojili jsme síly s prvotřídním karlovarským hotelem Spa Resort Sanssouci a připravili jsme pro Vás mix balíčků, které požitek z relaxace v lázních posouvají ještě o úroveň výše. V létě si tak můžete užít zákroky estetické medicíny stejně jako na pražské klinice, ale v lázeňské atmosféře daleko od shonu a stresu velkoměsta. S bazénem, saunou, dětským koutkem a špičkovou gastronomií. Ordinace Petra Clinic se totiž nachází přímo v prostorách hotelu.

Balíček objednáte jednoduše přes on-line rezervační systém hotelu, kde v sekci "Balíčky" vyberete právě tu z nabídek Petra Clinic, která vám nejvíce vyhovuje. Celkem jsme pro vás vytvořili 5 různých balíčků zaměřených na péči o pleť, hubnutí nebo fyzickou rehabilitaci. Podrobný popis jejich složení najdete právě v rezervačním systému. Zde je krátký přehled bonusů, který každý balíček nabízí nad rámec běžných služeb hotelu:

Aktualizováno 18.5.2019

Monika Marešová v Petra Clinic působí jako vztahová a životní koučka, takže některá ošetření, která klinika nabízí, důvěrně zná. Před kamerou TV Nova si tentokrát dopřála bezbolestné liposukce stehen a při té příležitosti jsme jí pomocí laserových zákroků vyčistili pleť na obličeji. Pozadu nezůstal ani její čtrnáctiletý syn Jakub, který vyzkoušel laserovou léčbu akné a jizev po akné.

Pusťte si reportáž pohodlně zde na našem webu!

Aktualizováno 12.5.2020

Vážení klienti, náš tým lékařů, sester a terapeutů je Vám plně k dispozici v rámci celého portfolia nabízených služeb.

Pro Vaši bezpečnost máme nastavena nejpřísnější hygienická opatření...

naši lékaři a personál jsou vybaveni ochrannými pomůckami (respirátory, rukavice, ochranné obleky ad.)

pacienti jsou objednáváni s dostatečnými rozestupy pro jednotlivý přístup

máme oddělené čekárny

hygienické standardy jsou na nejvyšší úrovni