Kateřina Cajthamlová - lékařka, spisovatelka, moderátorka a součást odborného týmu Petra Clinic

Kateřina Cajthamlová - lékařka, spisovatelka, moderátorka a součást odborného týmu Petra Clinic

22. května 2024

Když se řekne jméno Kateřina Cajthamlová, mnohým se vybaví osobnost, která svým přístupem a odborností ovlivnila životy stovkám lidí. Její cesta je plná inspirace a odhodlání, a my jsme hrdí na to, že je dlouhodobou součástí naší kliniky.

Od srdce lékařkou

Kateřina Cajthamlová vystudovala Fakultu všeobecného lékařství Univerzity Karlovy v Praze, kde získala titul MUDr. a poté specializační atestaci z vnitřního lékařství. Její profesní dráha začala na lůžkové gastroenterologii, ale postupem času se její zájem více zaměřil na komplexní přístup k lidskému zdraví. Její specializace zahrnují nejen medicínu, ale také homeopatii a psychoterapii radikálně konstruktivistického směru - systemiku. Tento široký záběr jí umožňuje vidět pacienta v celé jeho komplexnosti, což je přístup, který naší klinice přináší obrovský benefit.

Spisovatelka, moderátorka i systemická psychoterapeutka

Kateřina se také projevila jako talentovaná spisovatelka. Je autorkou několika knih, mezi nimiž vyniká například Abeceda moderního rodiče a působí jako čtecí babička občanského sdružení Mezi námi. Je také členkou České lékařské komory, kde má diplom celoživotního vzdělávání a přednáší kolegům na různá témata z psychologie. Dále je členkou České asociace pro psychoterapii (ČAP) a též Mensy ČR s IQ 156.

Mnozí ji znají také z televizních obrazovek, kde moderovala populární pořad „Jste to, co jíte“ “ nebo na České televizi pořad "DoktorKA. V rádiu Region moderuje už 17. rokem pořady o zdraví (Hubněte zdravě a Vesele a zdravě) po boku Patrika Rozehnala. V tomto formátu měla možnost uplatnit své odborné znalosti z různých oborů medicíny.

Dlouhodobá spolupráce s naší klinikou

Kateřina Cajthamlová je nejen skvělá odbornice, ale také člověk s velkým srdcem. Její dlouhodobá spolupráce s naší klinikou je pro nás nesmírně cenná. Vyznačuje se nejen vysokou odborností, ale i lidskostí a empatií. Každý pacient je pro ni jedinečný a snaží se najít individuální řešení, které nejlépe vyhovuje jeho potřebám. Ať už se jedná o konzultace v oblasti zdraví, psychologické poradenství nebo komplexní lékařské konzultace, vždy klade důraz na to, aby pacient odcházel s pocitem, že je na správné cestě k lepšímu zdraví.

Jsme rádi, že Kateřina Cajthamlová je součástí naší kliniky a věříme, že její odborné znalosti a lidský přístup budou našim klientům nadále přinášet to nejlepší. Její práce je pro nás všechny obrovskou inspirací a motivací k tomu, abychom i my každý den usilovali o to nejlepší pro naše pacienty.

nejnovější články

3.6.2024

22.5.2024

2.5.2024

23.4.2024

10.4.2024

štítky