Vaše klinika laserové a estetické medicíny
Proměny

PROMĚNA STÁNI

Stáně jsme ukázali, že i ona může být opravdu krásná.

Aktuality

KRÁSA SAMA NEPŘIJDE - JAK SE ZBAVIT CELULITIDY?

Představujeme nový video seriál s Petrou Řehořkovou - Krása sama nepřijde. V prvním dílu se dozvíte, jak se zbavit celulitidy, co ji způsobuje a jak jí předejít.

Celulitida je vada podkoží, kterou způsobuje hormon estrogen. Jednou z hlavních příčin jejího vzniku je užívání hormonální antikoncepce a její vysazení je tím pádem velkým pomocníkem při léčbě celulitidy. Podívejte se na video níže a poslechněte si, co dalšího Petra Řehořková o celulitidě prozrazuje.

Aktuality

OD MATEŘSKÉ K ÚSPĚŠNÉ KLINICE

Přečtěte si o příběhu Petra Clinic v nejnovějším vydání časopisu Brands&Stories

Je to příběh krásný až pohádkový. Petra Řehořková byla tehdy na mateřské s osmiměsíčním synem, když si pronajala tělocvičnu v Odoleně Vodě a začala předcvičovat aerobic. Brzo se nabalilo fitness cvičení pro děti, dospělé, maminky i těhotné. Klientky však stále požadovaly více, a tak se Petra začala zamýšlet nejen nad procesem hubnutí, ale i omlazování.

Aktuality

IT'S TIME - PRAVÝ ČAS ZAČÍT ŘEŠIT PROBLÉMY S PLETÍ

Právě teď je ten správný čas začít s procedurami korektivní dermatologie.

Sluneční paprsky se pomalu začínají probouzet k životu, ale do opravdového začátku sezóny stále ještě zbývá čas. Tak akorát na to, aby pleť měla čas na zahojení po zákrocích, které ji vyčistí, omladí a vám umožní odjet na dovolenou s pocitem o několik let mladšího vzhledu. 

Aktuality

POUKAZ DO PETRA CLINIC PŘI NÁKUPU V KIKA

Získejte jako dárek poukaz v hodnotě 1 000 Kč na naše služby při nákupu nad 1 000 Kč v obchodních domech KIKA.

Také v letošním roce pokračuje spolupráce s obchodními domy KIKA. Každý zákazník, který v KIKA nakoupí za více než 1000 Kč, obdrží na pokladně voucher do Petra Clinic. Spolupráce probíhá celý rok 2018 a počet nákupů není omezený. Při každém nákupu nad uvedenou částku tedy obdržíte znovu další voucher na tyto služby.

Celebrity

DANA MORÁVKOVÁ

Dana Morávková je dlouhodobou tváří Petra Clinic

Dana Morávková reprezentuje naši představu o přirozené ženské kráse a moc rádi s ní dlouhodobě spolupracujeme.

Celebrity

JANA PAULOVÁ

Česká herečka k nám chodí na ošetření obličeje přímo na míru.

Jana Paulová k nám dochází na kosmetická a liftingová ošetření obličeje, které má jsme vypracovali přímo jí na míru dle nejnovějších terapeutických postupů Petra Clinic.