Proměny

PROMĚNA STÁNI

Stáně jsme ukázali, že i ona může být opravdu krásná.

Aktuality

DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ V KARLOVÝCH VARECH

Potkejte Danu Morávkovou na naší lázeňské pobočce.

Zajímá Vás, jak to vypadá na naší pobočce v Karlových Varech? Přijďte se k nám podívat 19. 6. mezi 12. a 15. hodinou. Setkáte se s majitelkou kliniky Mgr. Petrou Řehořkovou, primářkou MUDr. Theodorou-Eleni Asimiadou a hlavně tváří Petra Clinic - herečkou a krásnou dámou Danou Morávkovou.

Akce se koná 19. 6. 2018 v čase 12:00 - 15:00 na naší klinice na adrese Spa Resort Sanssouci, Blue House, Jarní 1, Karlovy Vary.

Aktuality

JAK VYŘEŠIT PROBLÉMY S NESPAVOSTÍ?

Petra Clinic jako specialista na spánkovou medicínu v pořadu Očima Josefa Klímy.

Neusínat při zapnuté televizi, usínat v jiné místnosti než pracujeme a minimalizovat jakékoliv světlo v ložnici. Takové jsou základní zásady spánkové hygieny. Další rady vám prozradí reportáž z pořadu Očima Josefa Klímy, ve které naše klinika figuruje jako specializované pracoviště na spánkovou medicínu.

Aktuality

KRÁSA SAMA NEPŘIJDE - JAK SE ZBAVIT CELULITIDY?

Představujeme nový video seriál s Petrou Řehořkovou - Krása sama nepřijde. V prvním dílu se dozvíte, jak se zbavit celulitidy, co ji způsobuje a jak jí předejít.

Celulitida je vada podkoží, kterou způsobuje hormon estrogen. Jednou z hlavních příčin jejího vzniku je užívání hormonální antikoncepce a její vysazení je tím pádem velkým pomocníkem při léčbě celulitidy. Podívejte se na video níže a poslechněte si, co dalšího Petra Řehořková o celulitidě prozrazuje.

Aktuality

OD MATEŘSKÉ K ÚSPĚŠNÉ KLINICE

Přečtěte si o příběhu Petra Clinic v nejnovějším vydání časopisu Brands&Stories

Je to příběh krásný až pohádkový. Petra Řehořková byla tehdy na mateřské s osmiměsíčním synem, když si pronajala tělocvičnu v Odoleně Vodě a začala předcvičovat aerobic. Brzo se nabalilo fitness cvičení pro děti, dospělé, maminky i těhotné. Klientky však stále požadovaly více, a tak se Petra začala zamýšlet nejen nad procesem hubnutí, ale i omlazování.

Celebrity

DANA MORÁVKOVÁ

Dana Morávková je dlouhodobou tváří Petra Clinic

Dana Morávková reprezentuje naši představu o přirozené ženské kráse a moc rádi s ní dlouhodobě spolupracujeme.

Celebrity

JANA PAULOVÁ

Česká herečka k nám chodí na ošetření obličeje přímo na míru.

Jana Paulová k nám dochází na kosmetická a liftingová ošetření obličeje, které má jsme vypracovali přímo jí na míru dle nejnovějších terapeutických postupů Petra Clinic.