Petra Clinic | Klinika estetické medicíny
Aktuality

RADIM UZEL SE PŘIPOJIL K TÝMU PETRA CLINIC

Známý sexuolog a gynekolog MUDr. Radim Uzel CSc. nově nabízí své služby i na naší klinice.

MUDr. Radim Uzel CSc. je atestovaným lékařem v oboru gynekologie a sexuologie. Má celoživotní zkušenosti s léčbou poruch intimního života a partnerského soužití. Poskytuje péči při poruchách pohlavního styku. U žen se jedná o nepříjemné pocity a bolesti, nedostatečnou vzrušivost, vaginismus, poruchy lubrikace a dosažení orgasmu. U mužů pak funkčních problémů a poruch erekce.

Aktuality

PETRA ŘEHOŘKOVÁ A DALŠÍ ZNÁMÉ TVÁŘE PODPOŘILY KAPKU NADĚJE

Petra Řehořková, Jitka Čuříková a Eva Hrachovcová uspořádaly na Vyšehradě charitativní událost s názvem "ANDĚLSKÁ JÍZDA S KAPKOU NADĚJE".

Původní záměr byl uspořádat letní párty pro přátele, ale postupem času akce nabírala na rozměrech, až došlo na propojení s nadačním fondem Kapka Naděje a celá událost byla pojmuta jako prestižní benefiční záležitost. Pozvaní VIP hosté, herci, zpěváci, známé osobnosti, hudební vystoupení a módní přehlídka, dohromady vytvořily báječnou atmosféru.

Aktuality

6 PŘÍZNIVÝCH VLIVŮ KÁVY NA LIDSKÝ ORGANISMUS

Snazší hubnutí a prevence vzniku rakoviny. To je jen několik z mnoha známých výhod pravidelného pití kávy.

Káva nejen skvěle chutná, ale navíc blahodárně působí na zdraví i krásu. Právě kvůli jejím příznivým účinkům jsme pro vás připravili vlastní řadu honduraské kávy BE Petra Clinic Honduras coffee, kterou nově najdete jak na našem e-shopu, tak i na pobočkách v Praze a Karlových Varech. 

Aktuality

BUĎTE PRVNÍ, KDO SE DOZVÍ O NEJLEPŠÍCH AKCÍCH

Stáhněte si naši novou aplikaci a už vám nikdy neuniknou nové akce, zákroky a novinky z kliniky.

Buďte nám ještě blíž! Nová mobilní aplikace Petra Clinic vám nejen umožní čerpat novinky z kliniky, ale dostanete se díky ní i k exkluzivním slevám, které nikde jinde nenajdete. V aplikaci pravidelně nabízíme jednu nejlepší slevovou akci navíc oproti webové verzi. 

Prostřednictvím aplikace také pravidelně obdržíte slevové kódy v hodnotě 1 000 Kč, které platí na všechny neinvazivní zákroky kromě lékařských služeb s cenou alespoň 2 000 Kč.

Celebrity

MILAN DROBNÝ

Známému zpěvákovi pomáháme zhubnout díky neinvazivním liposukčním metodám.

Milan Drobný navštěvuje naši kliniku od léta 2017.

Celebrity

DANA MORÁVKOVÁ

Dana Morávková je dlouhodobou tváří Petra Clinic

Dana Morávková reprezentuje naši představu o přirozené ženské kráse a moc rádi s ní dlouhodobě spolupracujeme.