Proměny

PROMĚNA STÁNI

Stáně jsme ukázali, že i ona může být opravdu krásná.

Aktuality

BUĎTE PRVNÍ, KDO SE DOZVÍ O NEJLEPŠÍCH AKCÍCH

Stáhněte si naši novou aplikaci a už vám nikdy neuniknou nové akce, zákroky a novinky z kliniky.

Buďte nám ještě blíž! Nová mobilní aplikace Petra Clinic vám nejen umožní čerpat novinky z kliniky, ale dostanete se díky ní i k exkluzivním slevám, které nikde jinde nenajdete. V aplikaci pravidelně nabízíme jednu nejlepší slevovou akci navíc oproti webové verzi. 

Prostřednictvím aplikace také pravidelně obdržíte slevové kódy v hodnotě 1 000 Kč, které platí na všechny neinvazivní zákroky kromě lékařských služeb s cenou alespoň 2 000 Kč.

Aktuality

DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ V KARLOVÝCH VARECH

Potkejte Danu Morávkovou na naší lázeňské pobočce.

Zajímá Vás, jak to vypadá na naší pobočce v Karlových Varech? Přijďte se k nám podívat 19. 6. mezi 12. a 15. hodinou. Setkáte se s majitelkou kliniky Mgr. Petrou Řehořkovou, primářkou MUDr. Theodorou-Eleni Asimiadou a hlavně tváří Petra Clinic - herečkou a krásnou dámou Danou Morávkovou.

Akce se koná 19. 6. 2018 v čase 12:00 - 15:00 na naší klinice na adrese Spa Resort Sanssouci, Blue House, Jarní 1, Karlovy Vary.

Aktuality

JAK VYŘEŠIT PROBLÉMY S NESPAVOSTÍ?

Petra Clinic jako specialista na spánkovou medicínu v pořadu Očima Josefa Klímy.

Neusínat při zapnuté televizi, usínat v jiné místnosti než pracujeme a minimalizovat jakékoliv světlo v ložnici. Takové jsou základní zásady spánkové hygieny. Další rady vám prozradí reportáž z pořadu Očima Josefa Klímy, ve které naše klinika figuruje jako specializované pracoviště na spánkovou medicínu.

Aktuality

KRÁSA SAMA NEPŘIJDE - JAK SE ZBAVIT CELULITIDY?

Představujeme nový video seriál s Petrou Řehořkovou - Krása sama nepřijde. V prvním dílu se dozvíte, jak se zbavit celulitidy, co ji způsobuje a jak jí předejít.

Celulitida je vada podkoží, kterou způsobuje hormon estrogen. Jednou z hlavních příčin jejího vzniku je užívání hormonální antikoncepce a její vysazení je tím pádem velkým pomocníkem při léčbě celulitidy. Podívejte se na video níže a poslechněte si, co dalšího Petra Řehořková o celulitidě prozrazuje.

Celebrity

MILAN DROBNÝ

Známému zpěvákovi pomáháme zhubnout díky neinvazivním liposukčním metodám.

Milan Drobný navštěvuje naši kliniku od léta 2017.

Celebrity

DANA MORÁVKOVÁ

Dana Morávková je dlouhodobou tváří Petra Clinic

Dana Morávková reprezentuje naši představu o přirozené ženské kráse a moc rádi s ní dlouhodobě spolupracujeme.