Do začátku plavkové sezóny zbývá ještě 4 až 5 měsíce a na vytvarování Vaší postavy tak zbývá ještě dost času. Hubnutí se ale samozřejmě nevyplatí nechávat na poslední chvíli. Rychlé snížení hmotnosti během několika týdnů za pomoci zaručeně efektivních diet vytváří na tělo ohromný tlak a ve výsledku může být kontraproduktivní. Všichni známe nechvalně proslulý jojo efekt. Postupné hubnutí je mnohem méně stresující a během několika měsíců si můžete dovolit i pár přešlapů a "cheat days".

Včasný začátek Vám navíc dá příležitost vyzkoušet zákroky, které celý proces hubnutí zpříjemní, a hlavně které dokážou těžce vydřené výsledky značně zvýraznit. Horizont několika měsíců Vám navíc umožní zákroky podstoupit v několika vlnách, což zajistí ještě lepší výsledky. Vybrali jsme pro Vás několik zákroků, které doporučujeme před začátkem letní sezóny vyzkoušet, včetně absolutní novinky v České republice, unikátní procedury Fotona TightSculpting.

Fotona TightSculpting

Fotona TightSculpting je unikátní technologie pro modelaci a zpevnění pokožky celého těla. Ošetření je rychlou, bezpečnou a účinnou neinvazivní alternativou laserové lipolýzy. Jedná se o skutečně převratnou laserovou technologii na neinvazivní redukci tuku bez nutnosti anestezie a jiných invazivních metod.

Radiolifting

Radiofrekvenční lifting aktivuje tvorbu nového kolagenu, čímž omlazuje a zpevňuje pokožku. Zákrok redukuje nepravidelné a malé tukové vrstvy (např. buclaté tváře, syslíky nebo podbradky). Ošetření je zcela bezbolestné, neinvazivní a bez omezení. Opakuje se dle potřeb a požadavků klienta.

Bezbolestná radiofrekvenční liposukce

Radiofrekvenční lipolýza je metoda, při které dochází k redukci tukové tkáně a k aktivaci nové tvorby kolagenu a tím k výraznému zpevnění pokožky. Výhodou ošetření je nejen redukce nepravidelných tukových vrstev, ale také výrazné omlazení pokožky. Ošetření probíhá pomocí špičkových lékařských přístrojů a je zcela bezbolestné, neinvazivní a bez omezení.

Bezbolestná liposukce Vanquish

Vanquish představuje patentovanou technologii liposukce bříška. Rychle, bezpečně a hlavně bezbolestně odstraňuje podkožní tuk na břiše a v problémových partiích. Ošetření metodou vanquish je bezbolestné a není nutná žádná anestezie.

Kryolipolýza

Kryolipolýza je neinvazivní ošetření zaměřené na redukci podkožního tuku. Výhodou ošetření je zcela neinvazivní a bezbolestný charakter metody, při které dochází k redukci tukové tkáně. Výsledek odstranění tukových buněk pomocí kryolipolýzy je dlouhodobý. Ošetření se opakuje dle množství tukové tkáně a podle potřeb klienta.