IT'S TIME - PRAVÝ ČAS ZAČÍT ŘEŠIT PROBLÉMY S PLETÍ | Petra Clinic

Sluneční paprsky se pomalu začínají probouzet k životu, ale do opravdového začátku sezóny stále ještě zbývá čas. Tak akorát na to, aby pleť měla čas na zahojení po zákrocích, které ji vyčistí, omladí a vám umožní odjet na dovolenou s pocitem o několik let mladšího vzhledu. 

Prohlédněte si zákroky z oblasti korektivní dermatologie a vyberte si ty, které pomůžou odstranit právě vaše pleťové nedokonalosti. Pokud si nevíte rady, rádi vám poradíme během osobní konzultace. Pro začátek pro vás máme 3 tipy:

Plazmalifting

REGEN Plazmalifting je terapie, při které dochází k aplikaci plazmy, krevních destiček, růstových faktorů a kyseliny hyaluronové do pokožky. Omlazující koktejl je vytvořen z vlastní krve klienta. Plazmalifting obličeje je velmi moderní omlazující metodou, kdy odběrem krve a vytvořením koktejlu s kyselinou hyaluronovou získáme až 5ml této vzácné výplně. Ta umožňuje revitalizovat nejen kůži a podkoží, ale třeba i klouby. Výhodou plazmaliftingu je, že se může provádět po celý rok, tedy i v letním období a jeho viditelný téměř okamžitý efekt.

Mikrojehličková radiofrekvence

Mikrojehličková radiofrekvence dokáže rychle a účinně omladit pleť a nastartovat přirozenou obnovu a tvorbu kolagenu, díky kterému je pokožka hladká a vypnutá. Výhodou ošetření mikrojehličkovou radiofrekvencí je možnost jejího provádění po celý rok. Benefitem je viditelné omlazení pleti, výrazná redukce akné a jizev po akné, rozšířených pórů a vrásek. Toto ošetření lze použít i na redukci strií a prakticky všechny telesné partie.

Aplikace kyseliny hyaluronové

Vyplnění vrásek prostřednictvím kyseliny hyaluronové patří mezi neinvazivní zákroky, které zatěžují klienta minimálně. Kvůli ubývající kyselině hyaluronové ztrácí naše pleť hladkost i svůj přirozený vzhled. S její pomocí ale dokážeme eliminovat vrásky či vyhladit tzv. nasolabiální rýhy, tedy prohlubně objevující se mezi nosem i rty. Kyselina hyaluronová pomáhá rovněž odstranit kruhy pod očima, které nemusí být jen známkou probdělé noci.