Na začátek roku jsme si pro Vás přichystali parádní novinku - v naší nabídce čerstvě najdete unikátní proceduru Fotona TightSculpting. Ta jedním z nejefektivnějších zákroků současnosti pro modelaci a zpevnění pokožky celého těla. Ošetření je rychlou, bezpečnou a účinnou alternativou laserové lipolýzy bez nároků na rekonvalescenci. Unikátní, neinvazivní laserové ošetření funguje na principu součinnosti dvou vlnových délek ve dvou krocích:

  • V prvním kroku dochází k redukci tuku a hlubokému zpevnění kůže. Superdlouhý pulz v řádu až několika sekund prohřeje a stimuluje tkáň v plné hloubce, přičemž ale nedochází k poškození pokožky. 
  • V druhém kroku probíhá vypínání pokožky. Intenzivní, kontrolovaný ohřev povrchu tkáně stimuluje remodelaci kolagenu a startuje jeho tvorbu. Výsledkem ošetření je vypnutá, zpevněná a elastická pokožka.

Celé ošetření je 100% bezpečné. Díky nastavitelnosti přístroje můžeme ošetřit prakticky jakoukoliv část těla. Podívejte se video, kde je celá procedura názorně vysvětlená.

Zákrok Fotona TightSculpting nabízíme jako první klinika v České republice. Když se rozhodnete ošetření vyzkoušet, nabídneme vám v ceně zákroku konzultaci a návrh časového plánu hubnutí, změříme vám složení těla, sestavíme vzorový jídelníček, zhodnotíme stav vaší pokožky a navíc preventivně vyšetříme znaménka na celém těle.

Objednejte si unikátní ošetření zde.