Krása sama nepřijde

KRÁSA SAMA NEPŘIJDE - JAK VYŘEŠIT INKONTINENCI? (11. DÍL)

Petra Řehořková ví vše o léčbě inkontinence. V aktuálním dílu našeho seriálu se dozvíme, jak lze inkontinenci efektivně léčit pomocí moderních laserových metod. Bezbolestně a během chviličky.

Krása sama nepřijde

KRÁSA SAMA NEPŘIJDE - OMLAZENÍ INTIMNÍCH PARTIÍ (10. DÍL)

Petra Řehořková ví vše o omlazení intimních partií žen. Ošetření je vhodné také jako prevence zánětů močového měchýře, které mohou být díky koupání v letních měsících častější, než jindy během roku.

Krása sama nepřijde

KRÁSA SAMA NEPŘIJDE - JAK NA AKNÉ? (9. DÍL)

Petra Řehořková ví, jak odstranit akné. Všem poradíme, jak se akné účinně a bezbolestně zbavit a také jak mu předcházet.

Krása sama nepřijde

KRÁSA SAMA NEPŘIJDE - JAK VYLÉČIT CHRÁPÁNÍ? (8. DÍL)

V dnešním díle Mgr. Petra Řehořková prozradí, jak lze rychle a účinně léčit chrápání, abyste měli klidný a kvalitní spánek nejen vy, ale i váš partner. Chrápání ale není jediná spánková porucha, která nás rozptyluje od kvalitního spánku...

Krása sama nepřijde

KRÁSA SAMA NEPŘIJDE - OMLAZENÍ POMOCÍ LIFTINGU (7. DÍL)

Petra Řehořková ví vše o liftingu. V dnešním díle se dozvíme o mnoha různých druzích této omlazující procedury.

Krása sama nepřijde

KRÁSA SAMA NEPŘIJDE - CO UMÍ KYSELINA HYALURONOVÁ? (6. DÍL)

Petra Řehořková ví vše o kyselině hyaluronové. V dnešním díle se dozvíme, proč je pro nás tato tělu vlastní kyselina důležitá a jak ji doplnit a omladit tak naší pleť.

Krása sama nepřijde

KRÁSA SAMA NEPŘIJDE - CO DOKÁŽOU VÝPLNĚ? (5. DÍL)

Představujeme Vám další díl našeho seriálu "Krása sama nepřijde"- Petra Řehořková ví vše o výplních. V dnešním díle se dozvíme, jak citlivě vyplnit vrásky a vymodelovat obličej.

Krása sama nepřijde

KRÁSA SAMA NEPŘIJDE - JAK NA VRÁSKY? (4. DÍL)

V dnešním díle seriálu Krása sama nepřijde" se dozvíme, jak během chviličky nejen omládnout, ale také jak získat svěží a odpočatý vzhled. Už jste některou metodu omlazení vyzkoušeli?

Krása sama nepřijde

KRÁSA SAMA NEPŘIJDE - JAK SE ZBAVIT PODBRADKU (3.DÍL)

Petra Řehořková ví jak se nejlépe zbavit podbradku. Jak dnešní název vypovídá, dozvíme se o odstranění podbradku a také jak předcházet jeho vytvoření.

Krása sama nepřijde

KRÁSA SAMA NEPŘIJDE - JAK NA HUBNUTÍ? (2. DÍL)

Petra Řehořková ví vše o neinvazivních metodách hubnutí. V dnešním díle se dozvíme, jaké jsou možnosti v oblasti hubnutí a tvarování postavy.

Krása sama nepřijde

KRÁSA SAMA NEPŘIJDE - JAK SE ZBAVIT CELULITIDY? (1. DÍL)

Petra Řehořková ví, jak na celulitidu. V prvním dílu nového seriálu Krása sama nepřijde se dozvíme, jak se zbavit celulitidy, co ji způsobuje a jak jÍ předejít.