Petra doporučuje: Dopřejte si vyčištění pleti po náročném létě

23.8.2019

Dopřejte si vyčištění pleti po náročném létě

Léto a tropické teploty se chýlí ke konci. Je tak čas začít uvažovat o tom, jak svoji pleť a tělo nechat po letní zátěži co nejlépe zregenerovat. Petra Řehořková pro vás připravila tipy na 4 ošetření, pro které je právě konec léta to nejvhodnější období.

Chcete-li pro svoji pokožku jen tu nejlepší péči, bude vás zajímat jeden z našich našich nejnovějších zákroků Šampaňské pro vaši pleť. Kombinuje 2 luxusní ošetření, která čistí a vyhlazují pleť a zabraňují vzniku nových vrásek. Ideální na obnovu pleti po dovolené.

Hubnout nemusíte jenom do plavek. Pokud začnete využívat bezbolestné liposukce v tomto období, nadělíte si krásnou postavu pod stromeček a nebudete se muset bát navrstvení tuku během Vánoc. Na bezbolestné hubnutí využíváme několik metod, a sérii ošetření vám tak přizpůsobíme přesně podle vašich potřeb.

Rázová vlna spouští tvorbu nového kolagenu, který přirozeně obnovuje unavenou pleť. Navíc rozbíjí shluky vazivových a tukových buněk a podporuje lymfatický systém. Výsledkem je krásná, pevná a napnutá pokožka připravená snášet klimatické změny typické pro nástup podzimu.

Petra Clinic je jediná klinika v ČR, která využívá revoluční PicoPlus laser. Díky němu už neplatí, že odstranění tetování nebo permanentního make-upu je běh na dlouhou trať, během kterého musíte schovávat kůži před sluncem. Odstraníme vám ho rychle a spolehlivě během kteréhokoliv ročního období.