Jan Mühlfeit je nově součástí týmu Petra Clinic

25.2.2019

Je nám ctí představit Vám nového člena týmu Petra Clinic, globálního stratéga, kouče top manažerů, olympijských vítězů, umělců a autora bestselleru The Positive Leader (Pearson 2016), pana Jana Mühlfeita.

Jeho osobním posláním je „pomáhat jednotlivcům, organizacím a zemím po celém světě odemykat jejich lidský potenciál“. Jan má za sebou velmi úspěšnou karieru 22leté kariéry ve společnosti Microsoft, kde pracoval na různých vedoucích pozicích. Jeho poslední působení v této high-tech korporaci bylo v roli Prezidenta pro Evropu (2007-2014).

Na základě jeho hlubokých znalostí a zkušeností vytvořil zcela unikátní metodiku, jak najít osobní výjimečnost pro jednotlivce i týmy. S touto metodikou pracuje ve svých seminářích „Odemykání lidského potenciálu“ a „Odemykání týmového potenciálu“ po celém světě, kde učí jednotlivce i týmy, jak odhalit jejich silné stránky a najít v nich to nejlepší, tak aby se dostavali do tzv. stavů flow, kdy je člověk nejenom úspěšný,protože nejlépe využívá svůj talent, ale i štastný, protože děla to co ho baví. Jeho techniky ukazují organizacím, jak vytvářet synergie v týmu, inspirovat lidi prostřednictvím pozitivního vedení a poskytovat optimální výkon prostřednictvím flow.

Své kurzy Jan vyučuje v celosvětovém měřítku, spolupraje s mnoha významnými společnostmi S&P 500. Mezi jeho klíčové klienty patří Exxon Mobile, GE, Dentons, Microsoft, Generali, UniCredit, Siemens, Bosch, Société General, Škoda, Skanska, Erste, HP, SAP, a mnoho dalších.