Petra ví, jak o sebe pečovat v létě

11.7.2019

Petra ví, jak o sebe pečovat v létě

Jako každý měsíc pro vás Petra Řehořková připravila tipy na zákroky, které je vhodné absolvovat právě v tomto období. Přečtěte si o ošetřeních, která vás neomezí při letních radovánkách nebo která v létě nabízejí přidanou hodnotu v podobě ochrany před sluncem.

Laserové omlazení pochvy je patentovaná neinvazivní procedura, při které dochází ke smršťování a zpevňování tkáně vaginální sliznice a na kolagen bohaté výstelky pánve. Tak vzniká větší opora močového měchýře, výrazné zpevnění a zúžení pochvy, a zlepšení zvlhčení poševní sliznice.

Ošetření zabere pouze 20 minut, nevyžaduje žádnou zvláštní rekonvalescenci a neomezí vás tak při letních aktivitách.

V létě je pokožka na hlavě vystavena nadměrnému množství slunečního světla a UV záření. V tomto období je tak vlasová mezoterapie užitečná nejen jako řešení problémů s růstem vlasů, ale zároveň jako metoda hydratace pokožky a ochrany proti zvýšenému UV záření.

I aplikace kyseliny hyaluronové nabízí v létě něco navíc oproti jiným ročním obdobím. Látka udržuje vlhkost v pokožce a výrazně tak pomáhá její hydrataci. Některé druhy kyseliny navíc obsahují látky, které zabraňují hyperpigmentaci pokožky.

Intraorální lifting se neprovádí na povrchu obličeje, ale uvnitř úst na sliznici tváří a rtů. Po ošetření tak není nutná žádná ochrana pokožky před sluncem, ani se nemusíte omezovat co se týče jídla a pití. Výhodou je zpevnění tváří a zároveň prevence proti aftům nebo paradentóze.