Petra doporučuje: Prázdniny plné krásy a relaxu

9.8.2020

Prázdniny plné krásy a relaxu

Prázdniny se přehouply do své druhé poloviny. Je tak nejvyšší čas užít si jejich zbytek a začít uvažovat o tom, jak svoji pleť a tělo nechat po letní zátěži co nejlépe zregenerovat. Petra Řehořková pro vás připravila tipy na 4 ošetření, pro které je právě srpen léta to nejvhodnější období.

Pokud chcete pro svoji pokožku jen tu nejlepší péči, bude vás zajímat jeden z našich nejpopulárnějších zákroků od jeho zařazení do naší nabídky minulý rok. Šampaňské pro vaši pleť kombinuje 2 luxusní ošetření, která čistí a vyhlazují pleť a zabraňují vzniku nových vrásek. Ideální na obnovu pleti po dovolené.

Vlasy podstupují během léta zatěžkávací zkoušku - chlorovaná voda v bazénu, slaná v moři, špinavá v rybníku a do toho sluneční záření jim zkrátka dávají zabrat. Časté stahování do culíku nebo drdolu zase poškozuje vlasové cibulky a pokožku hlavy. Nechte tak vlasy posílit vlasovou mezoterapií - koktejlem plazmy, vitamínů a kmenových buněk, který malou jehličkou aplikujeme do pokožky hlavy.

Kyselina hyaluronová je tělu vlastní látka, která umí vyplnit hlubší vrásky, kruhy pod očima nebo pozvednout kontury v obličeji. V létě je kyselina hyaluronová vhodná, protože drží vlhkost v pokožce a některé druhy kyseliny navíc zabraňují hyperpigmentaci.

Unikátní bezbolestné ošetření, které obnovuje tvorbu kolagenu v oblasti tváří a poskytuje jejich výrazné zpevnění. Provádí se laserem a je zcela bezbolestné, dokonce příjemné. V létě oceníte, že trvá jen zhruba 5 minut a nevyžaduje žádnou rekonvalescenci.