Rozdáváme vánoční dárky za 100 000 Kč

18.10.2022

Chcete své blízké překvapit opravdu velkolepým dárkem? Jste na správném místě, protože během předvánoční sezóny rozdáváme našim klientům a sledujícím vánoční vouchery v celkové hodnotě 100 000 Kč. Darujte svým blízkým zdraví a krásu.

Jak můžete voucher získat? Jednoduše navštivte náš Facebook, přidejte komentář k příspěvku s vyhlášením vánoční akce a označte v něm partnera, partnerku, člena rodiny a nebo zkrátka kohokoliv, koho byste chtěli voucherem obdarovat a kdo si zaslouží jen tu nejlepší péči. Od 7. do 15. listopadu pak vylosujeme 5 z vás, kteří obdrží voucher na ošetření v hodnotě 20 000 Kč.

Jak se dozvíte, zda jsme vylosovali právě vás? Abychom minimalizovali chaos často vyvolávaný podvodnými stránkami na sociálních sítích, vyhlášení proběhne výhradně prostřednictvím naší digitální premium karty Petra Clinic, kterou si snadno můžete stáhnout do mobilní peněženky. Jméno každého z vylosovaných se objeví pouze na zadní straně Premium karty.

Digitální Premium karta Petra Clinic je přirozenou evolucí věrnostních karet, která nezabírá místo ve vaši peněžence. Alespoň ne v té fyzické. Další velkou výhodou je, že k pořízení karty nám nemusíte dávat žádné osobní údaje. Nebudeme znát váš e-mail, telefonní číslo a dokonce ani vaše jméno.

Premium karta využívá již existující funkcionality mobilních operačních systémů a jejich virtuálních peněženek Wallet (iOS) nebo Portmonka (Android). Kartu si jednoduše naskenujete do mobilu a přidáte do své peněženky.

Získejte Premium kartu Petra Clinic naskenováním QR kódu:

Nebo kliknutím na tento odkaz: https://bit.ly/3QnWXzU