Sleva 10 % na všechny zákroky v době nouzového stavu

7.10.2020

Akce ukončena

V nouzi poznáš přítele! My jsme jako podporu v těžké době pro naše přátele a zákazníky připravili slevu 10 % na všechna ošetření z naší nabídky. Využijte šanci a přijďte relaxovat do bezpečného a čistého prostředí naší kliniky. Kdy jindy, když ne teď?

Chcete být v klidu a mít svoji kůži pod kontrolou? Nechte si i vy vyšetřit svá znaménka unikátním diagnostickým přístrojem FotoFinder BodyScan - nejefektivnější metodou současnosti v prevenci vzniku rakoviny kůže. Ten na rozdíl od klasických metod zvládne kromě viditelných znamének diagnostikovat i ta, o kterých ještě ani nevíme, a při každém dalším vyšetření navíc sleduje jejich vývoj v čase. Samotné vyšetření a kontrola znamének FotoFinder je navíc velmi rychlé - skenování trvá jen 3 minuty. Pokud se objeví riziková znaménka, dermatolog nález vyhodnotí a doporučí další postup.

Ať už se rozhodnete dopřát si zákroky, které byste jinak nevyzkoušeli, ušetřit 250 Kč za vyšetření znamének po létě přístrojem FotoFinder, nebo dokonce několik tisíc z luxusnějších ošetření jako redukce tuku technologií Fotona Tightsculpting nebo Šampaňské pro vaši pleť - během této akce si opravdu vybere každý z vás. Teď dokonce máte unikátní příležitost slevu využít na redukci vrásek pomocí Botulotoxinu nebo kyseliny hyaluronové.

Klinika je aktuálně otevřená a platí u nás nejpřísnější bezpečnostní opatření. Celý personál je vybaven ochrannými pomůckami, pacienty objednáváme s dostatečnými rozestupy pro jednotlivý přístup, máme oddělené čekárny a hygienické standardy jsou na nejvyšší úrovni.

Sleva 10 % platí na ceníkové ceny všech ošetření a bude vám započítána při platbě po uvedení kódu SPOLU10. Slevu 10 % na všechny zákroky nelze kombinovat s žádnými jinými slevami.