O NÁS | Petra Clinic

Petra Clinic

Jsme přední klinika estetické medicíny v Praze a Karlových Varech. Od roku 2001 pomáháme ženám i mužům plnit sny o dokonalém těle skrze široké spektrum moderních, zejména neinvazivních zákroků. Naší specializací je jedinečná kombinace fyzikálních metod pro zeštíhlení problémových partií, tvarování těla, omlazení pleti, redukce celulitidy a strií.  Sázíme na individuální přístup a opíráme se o tým odborníků a arsenál špičkových technologií. Již 16 let své služby zdokonalujeme a přizpůsobujeme přáním zákazníků.

Umíme klientům prodloužit mládí a umožňujeme jim cítit se fit. Tvarujeme postavu neinvazivní bezbolestnou liposukcí a metodou Vanquish. Díky velkému množství dermatologických zákroků si poradíme s každým problémem s pletí od vrásek přes strie až po potíže spojené s věkem. Vynikajících výsledků dosahujeme v léčbě akné, odstranění jizev po akné, pigmentací pleti, červených žilek, růžovky, nehtové plísně, a znamének. Šetříme lidem čas strávený holením díky permanentní epilaci. Velké oblibě se těší také vyšetření ve spánkové laboratoři, laserová léčba chrápání a také poradny v oblasti výživy, zdravého životního stylu a optimisticky vedeného života. Kromě jednorázových zákroků jsme navíc připraveni starat se o mladistvý vzhled našich klientů celý rok prostřednictvím individuálních Anti-Aging programů.

Naši zákazníci se mohou spolehnout na tým opravdových odborníků v oboru estetické medicíny v čele s majitelkou Mgr. Petrou Řehořkovou, dermatoložkou MUDr. Theodorou-Eleni Asimiadou, výživovou poradkyní MUDr. Kateřinou Cajthamlovou, nebo plastickým chirurgem MUDr. Davidem Tomáškem. Tým navíc podporují kvalifikované terapeutky, díky kterým se u nás budete cítit jako doma.

Naše služby pravidelně využívá i řada celebrit v čele s Danou Morávkovou nebo Martinem Dejdarem. O jejich kvalitě svědčí i 2. místo v ceně Hospodářských novin Vodafon Firma roku 2016.

Pochlubit se můžeme také oceněním Czech Super Brands 2018, které je každoročně udělováno nejvýznamnějším českým obchodním značkám na základě vícekolového výběrového řízení a výsledků ankety, které se účastní skupina více jak 1000 respondentů z celé České republiky.

 
 

Petra Clinic se také podílela na několika klinických studiích v oblasti estetické medicíny.

  1. Studie Vanquish z roku 2015
  2. Studie Vanquish z roku 2016

 

Proč Petra Clinic?

  • Individuální přístup – budeme k vám přistupovat osobně a zákroky přizpůsobíme vašim potřebám
  • Bezplatné konzultace – konzultace s odborníkem na nelékařské zákroky a zákroky korektivní dermatologie jsou vždy zdarma
  • 16 let zkušeností – naše služby a dovednosti mají za sebou už 16 let tréninku a zdokonalování
  • Tým skutečných odborníků – budou o vás pečovat přední čeští doktoři, výživoví specialisté, dermatologové nebo koučové
  • Moderní metody a přístroje – používáme jen ty nejlepší lékařské přístroje a nejnovější ošetření nabízíme vždy mezi prvními v republice

 

Zde jsou naše zásady ochrany osobních údajů