O NÁS | Petra Clinic

Petra Clinic

Jsme přední klinika estetické a laserové medicíny v Praze a Karlových Varech. Od roku 2007 pomáháme ženám i mužům plnit sny o dokonalém těle skrze široké spektrum moderních, zejména neinvazivních a mírně invazivních zákroků. Sázíme na individuální přístup a opíráme se o tým odborníků a arsenál špičkových nejmodernějších technologií. Už 12 let své služby zdokonalujeme a přizpůsobujeme individuálním přáním zákazníků.

Díky velkému množství dermatologických zákroků si poradíme s každým problémem s pletí. Od vrásek přes strie až po potíže spojené s věkem. Vynikajících výsledků dosahujeme v léčbě akné, odstranění jizev po akné, jizev po úrazech, v odstranění pigmentace pleti, červených žilek, růžovky, nehtové plísně, znamének a nežádoucího ochlupení na těle.
 
Výbornými výsledky se může pochlubit i naše rehabilitační činnost, při které se zaměřujeme na efektivní hojení po úrazech nebo zranění při sportu. Tyto služby u nás využívají i špičky českého vrcholového sportu. Zaměřujeme se také na spánkovou medicínu. Klientům pomáháme vyřešit problémy s chrápáním a spánkem v moderní spánkové laboratoři. Poradíme Vám v oblasti výživy, zdravého životního stylu a optimisticky vedeného života. Kromě jednorázových zákroků jsme připraveni se o Váš mladistvý vzhled starat po celý rok prostřednictvím individuálních Anti-Aging programů.

Pomocí unikátních technologií a diagnostiky malformací pokožky pomáháme klientům předcházet rakovině kůže. Jako jedno z mála zařízení v Evropě pracujeme s nejmodernějším PicoPlus Laserem, který umí efektivně a rychle odstranit nechtěné tetování a jiné nežádoucí kožní projevy.

Naši zákazníci se mohou spolehnout na tým opravdových odborníků v oboru estetické medicíny v čele s majitelkou Mgr. Petrou Řehořkovou, dermatoložkou MUDr. Theodorou-Eleni Asimiadou, výživovou poradkyní MUDr. Kateřinou Cajthamlovou, nebo plastickým chirurgem MUDr. Davidem Tomáškem. Tým navíc podporují kvalifikované terapeutky, díky kterým se u nás budete cítit jako doma.

Naše služby pravidelně využívá i řada celebrit v čele s Danou Morávkovou nebo Martinem Dejdarem. O jejich kvalitě svědčí i 2. místo v ceně Hospodářských novin Vodafon Firma roku 2016.

Díky našim dlouholetým zkušenostem, moderním technologiím, týmu odborníků a špičkových lékařů Vám dokážeme prodloužit mládí, vyřešit estetické nedokonalosti vašeho těla a získat zpět ztracené sebevědomí.

U nás je každý z Vás osobnost.   

My jsme Petra Clinic!!!

 
 
 

Petra Clinic se také podílela na několika klinických studiích v oblasti estetické medicíny.

  1. Studie Vanquish z roku 2015
  2. Studie Vanquish z roku 2016

 

Proč Petra Clinic?

  • Individuální přístup – budeme k vám přistupovat osobně a zákroky přizpůsobíme vašim potřebám
  • Bezplatné konzultace – konzultace s odborníkem na nelékařské zákroky a zákroky korektivní dermatologie jsou vždy zdarma
  • 16 let zkušeností – naše služby a dovednosti mají za sebou už 16 let tréninku a zdokonalování
  • Tým skutečných odborníků – budou o vás pečovat přední čeští doktoři, výživoví specialisté, dermatologové nebo koučové
  • Moderní metody a přístroje – používáme jen ty nejlepší lékařské přístroje a nejnovější ošetření nabízíme vždy mezi prvními v republice

 

Zde jsou naše zásady ochrany osobních údajů