AHA Effect enzymatický peeling

Nákupní tip

Maska s kyselinou hyaluronovou: nanášejte na pleť obličeje i celého těla, používejte dle potřeby i každý den. Vysoce účinné jako prevence vrásek, zlepšení prokrvení pleti, snížení citlivosti pleti.

AHA Effect enzymatický peeling

AHA effect enzymatický peeling představuje proceduru hloubkového čištění pleti, při které jsou odstraňovány odumřelé buňky pokožky, dochází ke stažení pórů, léčbě akné a částečné k redukci pigmentových skvrn.

Umožňuje pleti efektivně regenerovat

Pomůže vám zbavit se akné, pórů a pigmentových skvrn

Probíhá zcela bez bolesti

Největší předností AHA effect peelingu obličeje v Petra Clinic je to, že jde o zcela neinvazivní a bezbolestné ošetření, s vyšším účinkem, než nabízejí jiné peelingy. Výhodou AHA peelingu je jeho rychlé působení, s okamžitým efektem bez zarudnutí. Jediným omezením je týdenní sluneční půst a vynechání návštěvy bazénu a sauny po dobu tří dnů.

Aha peeling vhodně kombinujeme s diamantovou abrazí, LPG aktivací kyseliny hyaluronové, radioliftingem a aplikací botulotoxinu a plazmy. Přesnou kombinaci nastaví odborník Petra Clinic při osobní konzultaci. Na domácí péči doporučujeme AHA kyseliny na noc, hydratační krémy lékařské řady Medik 8 a kosmetika Petra Clinic dle typu pokožky.

Cena zákroku:

2 900 Kč