APLIKACE KYSELINY HYALURONOVÉ | Petra Clinic

OBJEDNÁVKA ZÁKROKU

APLIKACE KYSELINY HYALURONOVÉ

  • Jedno z nejefektivnějších ošetření na odstranění vrásek
  • Téměř okamžitý efekt
  • Velmi dlouhotrvající efekt

Akční nabídka vámi oblíbené kyseliny hyaluronové! Nemusíte se bát změny výrazu vašeho obličeje, nebo nevzhledného efektu "kačer" nebo "maska". Nechte zpevnit a omladit svůj dekolt na následující měsíce, kdy jej budete hrdě ukazovat v tílkách a plavkách!

Výhodou aplikace kyseliny hyaluronové je dosažení velmi přirozeného vzhledu, nemusíte se obávat změny mimiky a výrazu, v Petra Clinic nedosáhnete „DUCK“ (kačeřího) efektu.

Vyplnění vrásek prostřednictvím kyseliny hyaluronové patří mezi neinvazivní zákroky, které zatěžují klienta minimálně. Kvůli ubývající kyselině hyaluronové ztrácí naše pleť hladkost i svůj přirozený vzhled. S její pomocí ale dokážeme eliminovat vrásky či vyhladit tzv. nasolabiální rýhy, tedy prohlubně objevující se mezi nosem i rty. Kyselina hyaluronová pomáhá rovněž odstranit kruhy pod očima, které nemusí být jen známkou probdělé noci.

Při ošetření používáme špičkové materiály Restylane, Juvéderm, Princess, Stylagea a Neauvia.

Neauvia nabízí výplně druhé generace! Díky využití nejčistšího zdroje kyseliny hyaluronové a nového způsobu síťování se jedná o nejbezpečnější výplně na trhu. Riziko případných komplikací je u těchto výplní mizivé. Neauvia výplně jsou biomemetické - plně se přizpůsobí mimice Vašeho obličeje a budete vypadat naprosto přirozeně. Délka efetku je min. 10 měsíců a více. Můžete je kombinovat i s laserovým ošetřením bez toho, aby to mělo vliv na jejich výdrž.

Aplikaci kyseliny hyaluronové vhodně individuálně kombinujeme s radioliftingem, fotoomlazení, aplikací výplňových materiálů a mnoha dalšími kosmetickými metodami Petra Clinic. Na domácí péči odborník doporučí speciální řadu kosmetiky Petra Clinic a Medik8.
 

CENA ZÁKROKU OD 9.500,-
AKČNÍ CENA - LETNÍ OMLAZENÍ DEKOLTU - 7.000,- MÍSTO 10.000,-
KOMPLETNÍ CENÍK PETRACLINIC