BEZBOLESTNÁ RADIOFREKVENČNÍ LIPOSUKCE | Petra Clinic

OBJEDNÁVKA ZÁKROKU

BEZBOLESTNÁ RADIOFREKVENČNÍ LIPOSUKCE

  • Velmi efektivně redukuje tukové tkáně
  • Použitelná prakticky na všech tělesných partiích
  • Probíhá zcela bez bolesti

Radiofrekvenční lipolýza je metoda, při které dochází k redukci tukové tkáně a k aktivaci nové tvorby kolagenu a tím k výraznému zpevnění pokožky.

Výhodou ošetření je nejen redukce nepravidelných tukových vrstev, ale také výrazné omlazení pokožky. Ošetření probíhá pomocí špičkových lékařských přístrojů a je zcela bezbolestné, neinvazivní a bez omezení. Ošetření se opakuje dle potřeb a požadavků klienta.

Tento typ liposukce nepředstavuje žádnou operaci, na rozdíl od té klasické. Proto nebolí ani nevyžaduje rekonvalescenci. Jde o neinvazivní ošetření pomocí radiofrekvence, po kterém Vám nezůstanou žádné jizvy! Navíc je účinnější než klasická liposukce, dokonalé výsledky uvidíte sami již po prvním ošetření. Bezbolestná liposukce cílí na konkrétní části těla a redukuje nezdravé tuky.

Radiolipolýzu kombinujeme v Petra Clinic s injekční lipolýzou, rázovou vlnou nebo kryolipolýzou. Na domácí použití doporučujeme speciálně odborníkem vybranou kosmetiku z řady Medik8 a Petra Clinic.

 

CENA ZÁKROKU OD 3.000,-
KOMPLETNÍ CENÍK PETRACLINIC

CELEBRITA DOPORUČUJE

Celebrity

KRISTINA KLOUBKOVÁ

Úspěšné moderátorce pravidelně pečujeme o pleť

Ženské tělo prodělává během těhotenství spoustu různých proměn a ne všechny mají pozitivní vliv na to, jak vypadá po porodu. Kristina Kloubkové o tom ví své.

Celebrity

MARTIN DEJDAR

Slavnému herci pečujeme o tvář i postavu

Martin Dejdar je jeden z našich nejčastějších zákazníků z řad mužů.