Clodessine rituál

Hydratuje a vypíná pokožku

Velmi příjemné ošetření

Bez jakéhokoliv omezení nebo rekonvalescence

Rituál, při kterém laserem do pokožky aplikujeme hormon mládí, který hydratuje a vypíná pleť.

Toto ošetření jsme si "přivezli" z renomované kliniky na pařížské Champs-Élysées a jako jediní ho nabízíme v České republice. Při ošetření zažehlujeme do pokožky "hormon mládí" Clodessine, který zanechá pleť pružnější a vypnutou. Rituál čistí a zhutňuje pleť, aktivuje kolagen, zvedá kontury obličeje a stahuje póry.

Rituál trvá přibližně 90 minut a vůbec nebolí - naopak je velmi příjemný. Nevyžaduje žádnou rekonvalescenci a můžeme ho provádět v kterémkoliv ročním období. Clodessin terapii si můžete dopřávat i jednou za měsíc nebo za dva týdny. Při takto častém opakování plně nahradí čištění pleti při kosmetickém ošetření. Rituálu předchází osobní konzultace s odborníkem, který připraví rituál na míru.

Po ošetření vám doporučíme kosmetiku BE Petra Clinic a Medik8 na domácí použití nebo měsíční kůru Clodessine.

Cena zákroku: 5 000,-

Nákupní tip

Super jemné sérum r-Retinoate představuje průlom v anti-ageing péči o pleť. Redukuje všechny známky stárnutí pleti - vrásky, povolení pleti, pigmentace a stařecké skvrny. První výsledky jsou viditelné již po 6 týdnech. Užijte si sílu unikátní molekuly retinyl retinoate v tomto denním séru s vitamínem A.