ZÁKROKY | Petra Clinic
ZákrokyDermatologické problémy

LÉČBA ONYCHOMYKOZY

Laserové ošetření nehtů zasažených plísní, ošetření nehtových lůžek. Ošetření je bezbolestné, trvá velmi krátkou dobu, opakuje se cca 3x po 3 týdnech.

Zajišťujeme i farmakologickou léčbu. Naší metodou se plísní zbavíte i do 3 měsíců jednou pro vždy.

ZákrokyDermatologické problémy, Zákroky pro muže

LÉČBA RŮŽOVKY

Velmi šetrné a rychlé ošetření rosacei (růžovky) provádíme laserem a postačí 3 – 5 ošetření během roku. Jedno ošetření trvá 5 minut, je zcela bezbolestné.

Chronické onemocnění kůže vypadá jako akné, ale objevuje se až ve středním věku. Častěji ho mají ženy, ale u mužů má horší průběh.

ZákrokyDermatologické problémy, Prevence / Zdraví / Vzdělávání

ODSTRANĚNÍ A VYŠETŘENÍ ZNAMÉNEK

Lékaři Petra Clinic jsou vynikající odborníci na diagnostiku malformací pokožky, s dlouholetou praxí v daném oboru.

Zajišťujeme i histologické vyšetření, velmi rychlý servis, prakticky do jednoho týdne vám zajistíme termín u lékaře přímo s ošetřením.

ZákrokyDermatologické problémy

ODSTRANĚNÍ FIBROMŮ, BRADAVIC A VÝRŮSTKŮ

Odstranění kožních výrůstků, bradavic a fibromů provádí lékař v místní anestezii. Zajišťujeme servis odstranění do jednoho týdne, i s komplexní diagnostikou znamének.

S bradavicemi má zkušenost každý desátý člověk. Některé zmizí bez další léčby, jiné trápí dlouhé měsíce. Bradavice je nezhoubný kožní novotvar, způsobený virovou infekcí papilomavirem HPV.

ZákrokyOdstranění tetování, Dermatologické problémy, Populární zákroky, Zákroky pro muže, Laserové zákroky

ODSTRANĚNÍ TETOVÁNÍ PICOPLUS LASEREM

Vadí vám tetování ve vztahu, v práci, nebo se vám už prostě nelíbí? Díky PicoPlus laseru vám ho odstraníme efektivně, rychle a bez bolesti.

Máme pro vás řešení, při kterém nebudete muset na klinice trávit zbytečně velké množství času napříč několika desítkami sezení. 

ZákrokyDermatologické problémy

SKLEROTIZACE MALÝCH ŽILEK

Sklerotizace je bezbolestné odstranění žilek pomocí speciálního laseru Fotona Dynamis.

Výhodou ošetření je jeho bezbolestná a rychlá aplikace, viditelné výsledky bez spálení pokožky. Po ošetření se může vytvořit stroupek, který se nedoporučuje strhávat.