EMSCULPT+RF

EMSCULPT+RF

Spalujte tuk a zároveň posilujte svaly díky kombinaci revolučního přístroje BTL EMSCULPT a léty prověřené bezbolestné radiofrekvenční liposukce, díky které od založení naší kliniky plníme sny mužů i žen o dokonalém těle.

Probíhá zcela bez bolesti a rekonvalescence

Buduje svalovou hmotu bez cvičení

Nejefektivnější neinvazivní metoda redukce podkožního tuku

Ošetření EMSCULPT je založené na neinvazivní HIFEM (vysokovýkonná fokusovaná elektromagnetická) technologii, která během jednoho třicetiminutového ošetření vyvolá 22 000 svalových kontrakcí. Navíc v takové intenzitě, které nelze dosáhnout při běžném cvičení. Ošetření ale není bolestivé, pouze budete mít pocit intenzivní stimulace daného svalu.

Technologie EMSCULPT byla samozřejmě podrobena několika klinickým studiím, které ukázaly 30% redukci tuku a 25% nárůst svalové hmoty. Jde o výsledek, díky kterému lze 4 ošetření EMSCULPT+RF Petra Clinic přirovnat ke třem měsícům fitness cvičení.

Viditelný výsledek, který zajistí už 1 ošetření, je patrný už několik dní po zákroku a během následujících několika týdnů se postupně stává ještě výraznějším. Pro opravdu dechberoucí výsledek obvykle doporučujeme 2 a více ošetření, přičemž konkrétní počet navrhne odborný tým kliniky po odborné konzultaci.

Druhou část ošetření, tedy bezbolestnou radiofrekvenční liposukci, mnozí naši zákazníci důvěrně znají. Jedná se o technologii, která zahřívá tukové buňky, díky čemuž dochází k jejich odbourávání, vyloučení z těla a následné redukci podkožního tuku.Toto ošetření jsme za více než 2 desetiletí působení Petra Clinic dovedli k dokonalosti, o čemž svědčí tisíce spokojených klientů.

Udělejte změnu a zformujte svoji postavu během jednoho měsíce!

Cena

od 10 000 Kč

Nákupní tipy

Obsah balení: 500 ml

Na všechny zákroky v Petra Clinic