Fotorejuvenace

Nastartuje tvorbu kolagenových vláken

Vrátí pokožce pružnost a mladistvý vzhled

Probíhá zcela bez bolesti

Fotorejuvenace neboli omlazení pulsním světlem je luxusní ošetření pokožky obličeje, které okamžitě nastartuje v pleti tvorbu kolagenových vláken, vypíná povadlé kontury a výrazně zpevňuje pleť.

Fotorejuvenace představuje neinvazivní a bezbolestné ošetření pleti, které dokáže pokožku regenerovat a omladit. Pulsní světlo aktivuje pokožku a nastartuje tvorbu kolagenu, díky čemuž se pleť vypne a získá mladistvý vzhled. Předností tohoto ošetření je jeho časová nenáročnost s velkým efektem. Ošetření je bezbolestné, neinvazivní a klienta nijak neomezuje v běžném životě.

Fotorejuvenaci obličeje kombinujeme s Diamantovou mikrodermabrazí, laserovou sprchou, LPG systémem, radioliftingem nebo aplikací výplňových materiálů, a to i v rámci jednoho ošetření. Na domácí použití doporučujeme odborníkem vybranou kosmetiku z řady Medik 8 a Petra Clinic.

Cena zákroku od 2 000,-

Nákupní tip

Maska s kyselinou hyaluronovou: nanášejte na pleť obličeje i celého těla, používejte dle potřeby i každý den. Vysoce účinné jako prevence vrásek, zlepšení prokrvení pleti, snížení citlivosti pleti.