Genius Laser

Genius Laser

Genius Laser je nová generace mikrojehličkové radiofrekvence - osvědčeného ošetření pro boj nejen s akné, které omlazuje pokožku pomocí aktivace přirozené tvorby kolagenu.

Nastartuje přirozenou tvorbu kolagenu

Rychle a účinně omlazuje a vypíná pleť

Lze aplikovat kdykoliv během roku

Mikrojehličková radiofrekvence je dlouhodobě jedním z našich nejpopulárnějších ošetření díky své schopnosti spolehlivě omladit pleť a nastartovat přirozenou tvorbu kolagenu kdykoliv během roku. Nyní se můžeme pochlubit její evolucí, Laserem Genius.

Stejně jako ostatní mikrojehličkové technologie, Laser Genius funguje na principu opakovaného zavedení tepelné energie do pokožky prostřednictvím izolovaných mikrojehliček. Teplo intenzivně stimuluje kolagenní a elastinová vlákna, která se díky přísunu tepelné energie okamžitě napnou, a právě tím je způsoben liftingový efekt a omlazení pleti. Kromě toho umí mikrojehličková radiofrekvence nastartovat tvorbu nového kolagenu, což způsobuje dlouhotrvající efekt.

Lutronic Genius přináší dosud nevídanou škálu možností, jak ošetření přizpůsobit každému pacientovi a různým typům pokožky. Technologie umožňuje automatizované přizpůsobení dodávky energie v reálném čase, což zajišťuje přesné a precizní výsledky ošetření bez jakéhokoliv rizika hyperstimulace pokožky. Kromě jistoty kvalitního výsledku to pro pacienta znamená také mnohem příjemnější a pohodlnější zážitek při samotném zákroku.

Ošetření Genius Laserem nejčastěji kombinujeme s ošetřením Thulium laserem.

Cena zákroku

od 13 000 Kč

Nákupní tipy

Obsah balení: 500 ml

Na všechny zákroky v Petra Clinic