Hydratace genitálu - řešení suchosti

Hydratace genitálu - řešení suchosti

Představujeme novinku v oblasti omlazení ženského genitálu - mírně invazivní alternativu laserového omlazení založenou na aplikaci kyseliny hyaluronové, která dlouhodobě hydratuje a omlazuje intimní partie.

Nejefektivnější metoda hydratace genitálu

Rychlý účinek s trváním minimálně 6 měsíců

Minimální omezení po zákroku

Suchostí genitálu, nedostatečnou lubrikací při pohlavním styku či pocitu dyskomfortu trpí ženy v různých fázích života. Jak po porodu, při laktaci, s blížícím se přechodem a po přechodu, nebo jako následek onkologické léčby dochází k nedostatečné hydrataci dané oblasti. Aplikací látky Desirial do oblasti pochvy, poševního vchodu a hráze dochází k významné a dlouhodobé redukci daných obtíží. Desirial lze aplikovat i do jizev genitálu po porodu pro jejich zjemnění a omezení bolestivých vjemů při pohlavním styku.

Látka Desirial byla speciálně vyvinuta pro oblast ženského genitálu. Je registrována jako zdravotnický prostředek pro ošetření intimních partií. Aplikace probíhá v lokálním umrtvením a provádí ji pouze lékař. Délka celého ošetření nepřekročí 20 minut. Omezení po zákroku je minimální. Doporučujeme 4denní sexuální abstinenci, vyhnout se koupelím, nošením upnutých kalhot a omezení jízdy na kole či na koni.

Efekt nastupuje ihned po aplikaci a trvá nejméně 6 měsíců.

Cena zákroku:

23 000 Kč

Nákupní tipy

Obsah balení: 500 ml

Na všechny zákroky v Petra Clinic