Máme otevřeno v plném rozsahu. Všichni naši lékaři a zdravotnický personál pracuje ve zvýšeném hygienickém režimu.

Kryolipolýza

Efektivně redukuje podkožní tuk s dlouhodobým efektem

Použitelná na celou řadu tělesných partií

Probíhá zcela bez bolesti

Kryolipolýza je neinvazivní ošetření zaměřené na redukci podkožního tuku.

Výhodou ošetření je zcela neinvazivní a bezbolestný charakter metody, při které dochází k redukci tukové tkáně. V Petra Clinic používáme nejnovější lékařské přístroje. Výsledek odstranění tukových buněk pomocí kryolipolýzy je dlouhodobý. Ošetření se opakuje dle množství tukové tkáně a podle potřeb klienta.

Kryolipolýza probíhá následovně: nejprve nasajeme kožní řasu s problematickou tukovou tkání, zahřejeme ji na 37 °C a následně zchladíme na -5 až -10 °C. Poté necháme naše klienty hodinu odpočívat a relaxovat a na závěr prokrvíme celý organismus pomocí vibrace. Tuky tak začnou samy z těla odcházet.

Kryolipolýzu kombinujeme v Petra Clinic s radiolipolýzou, rázovou vlnou a injekční lipolýzou. Na domácí použití doporučujeme speciálně odborníkem vybranou kosmetiku z řady Medik 8 a Petra Clinic.

Cena zákroku 8 900,-

Nákupní tip

BE Red Lipored emulze k redukci podkožního tuku, který se velmi rychle vstřebává a podporuje mikrocirkulaci v pokožce. Je jedním z nejefektivnějších kosmetických přípravků na redukci podkožního tuku a celulitidy. Funguje na bázi lipolýzy a zamezuje zpětnému ukládání tukových složek v tukových buňkách.