Máme otevřeno v plném rozsahu. Všichni naši lékaři a zdravotnický personál pracuje ve zvýšeném hygienickém režimu.

Laserová maska (sprcha)

Pomůže zbavit se jizev, akné a ekzému

Čistí pokožku a umožňuje růst nových buněk

Obnovuje pokožku a pomáhá nastartovat metabolické pochody

Probíhá zcela bez bolesti

Laserová maska slouží k hloubkovému čištění pokožky, její regeneraci a přirozené obnově tkáně. Pomáhá pleť čistit, zatahovat rozšířené póry a nastartuje pokožku k tvorbě nových buněk.

Díky laserové masce obličeje dokážeme redukovat jizvy i projevy akné či ekzému a zároveň hloubkově odstranit nedokonalosti pokožky.

Výhodou ošetření obličeje laserovou maskou v Petra Clinic je perfektní ošetření pleti bez bolesti, velmi rychlá aplikace, obnova metabolických pochodů v pokožce a intenzivní péče s jasnými výsledky. Některé druhy ošetření je možné absolvovat po celý rok, takže se nemusíte vzdávat své pravidelné péče.

Ošetření kombinujeme se všemi procedurami na omlazení pleti obličeje, protože je významným doplňkem v luxusní anti-aging péči. Přesnou kombinaci procedur nastaví náš odborník na osobní konzultaci. Na domácí péči doporučujeme produkty Medik 8 a Petra Clinic, dle individuální konzultace a vyhodnocení typu pleti.

Cena zákroku 1 500,-

Nákupní tip

Pleťové tonikum pomáhá efektivně vyčistit pleť, aniž by ji zároveň vysušovalo. Využijete ho nejen večer po odlíčení, ale také ráno po probuzení. Je hypoalergenní a vhodné pro všechny typy pleti, včetně té velmi citlivé.