MIKROJEHLIČKOVÁ RADIOFREKVENCE | Petra Clinic

OBJEDNÁVKA ZÁKROKU

MIKROJEHLIČKOVÁ RADIOFREKVENCE

  • Nastartuje přirozenou tvorbu kolagenu
  • Rychle a účinně omlazuje a vypíná pleť
  • Lze aplikovat na většinu tělesných partií

Mikrojehličková radiofrekvence dokáže rychle a účinně omladit pleť a nastartovat přirozenou obnovu a tvorbu kolagenu, díky kterému je pokožka hladká a vypnutá.

Výhodou ošetření mikrojehličkovou radiofrekvencí je možnost jejího provádění po celý rok. Benefitem je viditelné omlazení pleti, výrazná redukce akné a jizev po akné, rozšířených pórů a vrásek. Toto ošetření lze použít i na redukci strií a prakticky všechny telesné partie.

Ošetření probíhá pomocí speciálního přístroje s hlavicí, která má v sobě mikrojehličky. Ty pronikají pod kůži a tepelná energie proudí do podkoží. Teplo silně zahřeje kolagenní a elastinová vlákna, která se díky přísunu tepelné energie okamžitě napnou, a právě tím je způsoben liftingový efekt a omlazení pleti. Kromě toho umí mikrojehličková radiofrekvence nastartovat tvorbu nového kolagenu, což způsobuje dlouhotrvající efekt.

Mikrojehličkovou radiofrekvenci lze po poradě s odborníkem Petra Clinic vhodně kombinovat s plazmaliftingem s trombocyty, tekutým liftingem, laserovou maskoufotorejuvenací a dalšími ošetřeními. Na domácí použití doporučujeme speciálně odborníkem vybranou kosmetiku z řady Medik8 a Petra Clinic.
 

CENA ZÁKROKU OD 9.500,-
KOMPLETNÍ CENÍK PETRACLINIC

CELEBRITA DOPORUČUJE

Celebrity

JANA DOLEŽELOVÁ

Miss České republiky 2004 pomáháme s omlazením pleti

Miss České republiky pro rok 2014 a magistra farmacie Jana Doležalová často navštěvuje naši kliniku.

Celebrity

MARTIN DEJDAR

Slavnému herci pečujeme o tvář i postavu

Martin Dejdar je jeden z našich nejčastějších zákazníků z řad mužů.