Máme otevřeno v plném rozsahu. Všichni naši lékaři a zdravotnický personál pracuje ve zvýšeném hygienickém režimu.

Plazmalifting

Velmi efektivně revitalizuje pleť díky využití vlastní krve

100% bez rizik a negativních reakcí

Téměř okamžitý efekt

REGEN Plazmalifting je terapie, při které dochází k aplikaci plazmy, krevních destiček, růstových faktorů a kyseliny hyaluronové do pokožky. Omlazující koktejl je vytvořen z vlastní krve klienta.

Plazmalifting obličeje je velmi moderní omlazující metodou, kdy odběrem krve a vytvořením koktejlu s kyselinou hyaluronovou získáme až 5ml této vzácné výplně. Ta umožňuje revitalizovat nejen kůži a podkoží, ale třeba i klouby. Výhodou plazmaliftingu je, že se může provádět po celý rok, tedy i v letním období a jeho viditelný téměř okamžitý efekt.

Hlavním cílem je buněčná regenerace a dlouhodobá tvorba kolagenních formací a stimulace fibroblastů v středních a hlubších vrstvách kůže. V ošetřených oblastech se plazma pomalu vstřebává do podkoží a vytváří platformu pro silnější a odolnější kůži a zdravější vzhled. Klienti pozorují významné zlepšení vzhledu pleti, textury a tónu do tří týdnů. Postupné zlepšování celkového stavu můžete pozorovat po dobu 1 roku. Efekt trvá následně další 1 rok.

Plazmalifting kombinujeme s laserovým intraorálním liftingem, aplikací výplní a kosmetickou péčí Petra Clinic. Na domácí použití doporučujeme odborníkem vybranou kosmetiku z řady Medik 8 a Petra Clinic.

Cena zákroku: 10 000,-

Akční cena: 8 000,-

Sleva

20%

Nákupní tip

Maska s kyselinou hyaluronovou: nanášejte na pleť obličeje i celého těla, nechte 20 minut působit a přebytek masky vmasírujte do pokožky. Používejte dle potřeby i každý den. Vysoce účinné jako prevence vrásek, zlepšení prokrvení pleti, snížení citlivosti pleti.