Venus Legacy

Velmi efektivní neinvazivní ošetření na redukci tukové tkáně

Aktivuje tvorbu kolagenu a pomáhá omladit pleť

Zcela bez rekonvalescence

Jako první v České republice nabízíme ošetření Venus Legacy, které unikátním způsobem kombinuje redukci tukové tkáně s aktivací tvorby kolagenu.

Inovativní přístroj Venus Legacy využívá kombinaci radiofrekvence a podtlaku k rozpuštění a odumření tukových buněk. Ty následně vymasírovává do lymfatického systému, který se postará o jejich vyloučení z těla. Ošetření zároveň aktivuje tvorbu kolagenu a pomáhá tak vypnout a omladit pleť na ošetřeném místě.

Metodou Venus Legacy nejčastěji využíváme na redukci tuku na břiše, bocích, stehnech a podbradku. Lze však použít téměř na kteroukoliv část těla. Doba ošetření se liší podle partie, ale obvykle se pohybuje mezi 15 a 30 minutami. Ošetření obvykle opakujeme vícekrát podle vašich potřeb a přání.

Ošetření je zcela neinvazivní a bezbolestné. Naopak si u něj odpočinete! Po zákroku nepotřebuje ošetřená partie žádnou speciální péči - nemusíte omezovat pobyt na sluníčku, v sauně či ve vodě. Na domácí péči obvykle doporučujeme aktivní kosmetiku z řady BE Petra Clinic jako například tělový gel Red Lipored.

Cena za jeden zákrok: 6 000,-

Zaváděcí cena: 4 500,-

Sleva 25%