VYŠETŘENÍ A KONTROLA ZNAMÉNEK FOTOFINDER | Petra Clinic

BEZPLATNÁ KONZULTACE

VYŠETŘENÍ A KONTROLA ZNAMÉNEK FOTOFINDER

  • Najde nebezpečná znaménka na celém těle dříve, než jsou vidět
  • Sleduje vývoj znamének v čase
  • Velmi rychlé ošetření - skenování trvá jen 3 minuty

Nejlepší prevence proti vzniku rakoviny kůže jako první v Petra Clinic.

Jako první v České republice nabízíme nejúčinnější metodu současnosti v prevenci vzniku rakoviny kůže - digitální dermatoskop FotoFinder BodyScan. Ten diagnostikuje pigmentové útvary - znaménka, mapuje jejich změny a kontroluje riziko vzniku rakoviny kůže.

Podle průzkumů se až 72 % melanomů vyvine ze zdravě vypadající kůže spíše než z viditelných znamének. FotoFinder BodyScan v zmapuje kůži na celém těle a při každém dalším vyšetření pozoruje a automaticky vyhodnocuje změny znamének - jak těch viditelných, tak těch, o kterých nevíme. Kamera zaznaména obrazy znamének a zvětší je 20x až 70x, což zajistí naprosto přesnou diagnostiku potenciálního nebezpečí. Vyšetření by ideálně mělo probíhat jednou ročně.

Pokud digitální dermatoskop FotoFinder diagnostikuje riziková znaménka, kožní lékař pak nález vyhodnotí a doporučí další vhodný léčebný či preventivní postup.

Zajišťujeme také histologické vyšetření a velmi rychlý servis - prakticky do jednoho týdne vám zajistíme termín u lékaře přímo s ošetřením.

CENA ZÁKROKU 2.500,-
KOMPLETNÍ CENÍK PETRACLINIC