VÝŽIVOVÉ PORADENSTVÍ | Petra Clinic

OBJEDNÁVKA ZÁKROKU

VÝŽIVOVÉ PORADENSTVÍ

  • Konzultace s opravdovými odborníky
  • Dostanete cenné rady v oblasti jídelníčku i aktivit
  • Doporučíme vám možné změny životního stylu

Uznávaní odborníci MUDr. Kateřina Cajthamlová a Ing. Petr Havlíček vám poradí s jídelníčkem a životním stylem obecně.

Pokud vám jméno doktorky Kateřiny Cajthamlové připadá povědomé, nepletete se: paní doktorku znáte především z pořadu: Jste to, co jíte! Paní doktorka a Ing. Petr Havlíček v Petra Clinic vedou klienty k pozitivní změně životního stylu.

U nás dostanete doporučení jen rámcové (množství energie, bílkovin, sacharidů, tuků), na základě kterého si budete sestavovat vlastní jídelníčky sami. Dále se fyzioterapeutka vyjádří k Vašemu pohybovému systému a doporučí případné typy vhodných aktivit a probereme společně laboratorní výsledky a výsledky jiných vyšetření, která si donesete od svých lékařů s tím, jak tyto výsledky mohou ovlivňovat Váš aktuální i dlouhodobý stav – a co lze zlepšit a jak.

Společně posoudíme pravděpodobné příčiny vzniku a vývoje vašeho stavu a prodiskutujeme změny, které můžete (a nebo vzhledem ke svému zdravotnímu stavu vysloveně MUSÍTE) provést. Po celou dobu našeho poradenství žádáme abyste nadále, tak jako dosud, navštěvovali nejen svého obvodního lékaře, ale i specialisty v jejichž péči jste.

CENA ZÁKROKU 2.500,-
KOMPLETNÍ CENÍK PETRACLINIC

CELEBRITA DOPORUČUJE

Celebrity

MUDr. KATEŘINA CAJTHAMLOVÁ

Výživová poradkyně z pořadu "Jste to, co jíte!" ordinuje v Petra Clinic

Celebrity máme i v našem odborném týmu.