Zákrok EMSCULPT+RF

EMSCULPT+RF

Spalujte tuk a zároveň posilujte svaly díky kombinaci revolučního přístroje BTL EMSCULPT a léty prověřené bezbolestné radiofrekvenční liposukce, díky které od založení naší kliniky plníme sny mužů i žen o dokonalém těle.

Probíhá zcela bez bolesti a rekonvalescence

Buduje svalovou hmotu bez cvičení

Nejefektivnější neinvazivní metoda redukce podkožního tuku

Ošetření EMSCULPT je založené na neinvazivní HIFEM (vysokovýkonná fokusovaná elektromagnetická) technologii, která během jednoho třicetiminutového ošetření vyvolá 22 000 svalových kontrakcí. Navíc v takové intenzitě, které nelze dosáhnout při běžném cvičení. Ošetření ale není bolestivé, pouze budete mít pocit intenzivní stimulace daného svalu.

Technologie EMSCULPT byla samozřejmě podrobena několika klinickým studiím, které ukázaly 30% redukci tuku a 25% nárůst svalové hmoty. Jde o výsledek, díky kterému lze 4 ošetření EMSCULPT+RF Petra Clinic přirovnat ke třem měsícům fitness cvičení.

Viditelný výsledek, který zajistí už 1 ošetření, je patrný už několik dní po zákroku a během následujících několika týdnů se postupně stává ještě výraznějším. Pro opravdu dechberoucí výsledek obvykle doporučujeme 2 a více ošetření, přičemž konkrétní počet navrhne odborný tým kliniky po odborné konzultaci.

Druhou část ošetření, tedy bezbolestnou radiofrekvenční liposukci, mnozí naši zákazníci důvěrně znají. Jedná se o technologii, která zahřívá tukové buňky, díky čemuž dochází k jejich odbourávání, vyloučení z těla a následné redukci podkožního tuku.Toto ošetření jsme za více než 2 desetiletí působení Petra Clinic dovedli k dokonalosti, o čemž svědčí tisíce spokojených klientů.

Udělejte změnu a zformujte svoji postavu během jednoho měsíce!

Sleva -10%

od 14 000 Kč

Cena zákroku

od 12 600 Kč

Nákupní tipy

Aquaton pleťové tonikum

Aquaton pleťové tonikum

Hydratační tonikum, které vaši pleť dokonale dočistí a zároveň hydratuje.

MEDIK8 Retinol 3TR

MEDIK8 Retinol 3TR

Učinné noční sérum, které obsahuje vitamín A a vitamín E, podporuje produkci kolagenu a kyseliny hyaluronové.

ENDOR Krém pro redukci celulitidy

ENDOR Krém pro redukci celulitidy

Krém pro redukci celulitidy kůži redukuje díky působení nanočástic zlata s oligomery kyseliny hyaluronové.

Clear Skin Cream Anna Brandejs

Clear Skin Cream Anna Brandejs

Krém vyřeší vaše problémy s pletí, pokud vás trápí pupínky, rozšířené póry, černé tečky i nežádoucí lesk.