Zákrok Radiolifting

Radiolifting obličeje, krku nebo dekoltu

Radiolifting je super řešení vhodné pro muže i ženy! Zpevní kůži, výrazně aktivuje kolagen a rozžehlí tukové zásoby ve tvářích. Navíc je zcela bezbolestný. Doporučujeme během jednoho měsíce absolvovat všechny tři procedury - vaše pleť se o zbytek práce postará ještě během několika dalších měsíců.

Aktivuje tvorbu nového kolagenu

Redukuje malé tukové vrstvy a otoky

Probíhá zcela bez bolesti

Povolené kontury, otoky a vrásky v oblasti obličeje, krku a dekoltu jsou zbytečným doplňkem u mužů i žen v dnešním světě moderních omlazujících technologií. Radiolifting je super řešení! Zpevní kůži, výrazně aktivuje kolagen a rozžehlí otoky kolem očí a v oblasti tváří. Navíc je zcela bezbolestný. Doporučujeme absolvovat bezplatnou konzultaci pro stanovení vhodnosti procedury právě pro Vás - vaše pleť se po ošetření bude vypínat a postupně zlepšovat ještě během několika následujících měsíců.

Zákrok také redukuje nepravidelné a malé tukové vrstvy (např. buclaté tváře, syslíky nebo podbradky). Vaše pleť bude krásná a vypnutá a vaše mysl odpočatá díky ošetření, které je zcela neinvazivní a bez omezení. Počet opakování navrhne odborný tým kliniky po osobní konzultaci.

Radiolifting kombinujeme v Petra Clinic nejlépe s fotorejuvenací, Clodessine rituálem nebo Hollywood peelingem. Série tohoto famózního ošetření navíc nesmírně prodlouží následné aplikace výplňových materiálů. Na domácí použití doporučujeme odborníkem vybranou kosmetiku z řady Medik 8 a Petra Clinic Cosmetics.

Cena zákroku

10 000 Kč

Nákupní tipy

Aquaton pleťové tonikum

Aquaton pleťové tonikum

Hydratační tonikum, které vaši pleť dokonale dočistí a zároveň hydratuje.

MEDIK8 Retinol 3TR

MEDIK8 Retinol 3TR

Učinné noční sérum, které obsahuje vitamín A a vitamín E, podporuje produkci kolagenu a kyseliny hyaluronové.

ENDOR Krém pro redukci celulitidy

ENDOR Krém pro redukci celulitidy

Krém pro redukci celulitidy kůži redukuje díky působení nanočástic zlata s oligomery kyseliny hyaluronové.

Clear Skin Cream Anna Brandejs

Clear Skin Cream Anna Brandejs

Krém vyřeší vaše problémy s pletí, pokud vás trápí pupínky, rozšířené póry, černé tečky i nežádoucí lesk.