Zákrok Thulium Laser

Thulium Laser

Thulium Laser představuje novou generaci resurfacingových laserů, jejichž úkolem je intenzivní, neinvazivní omlazení pleti a obnovení mladistvého vzhledu. Thuliový laser je také vynikající metodou pro léčbu akné, rosacei a jizev po akné.

Umožňuje intenzivní, hlubokou rejuvenaci pokožky

Lze provést kdykoliv během roku

Minimální doba rekonvalescence

Problémem běžných kosmetických přípravků na omlazení pleti je, že účinné látky obtížně překonávají kožní bariéru, aby byly schopné působit v hlubších vrstvách pokožky, a zpravidla tak působí pouze povrchově. Řešením tohoto problému je právě Thulium Laser.

Laser s vlnovou délkou 1 927 nm vytváří v kožní tkáni rovnoměrné mikrokanálky, aniž by ablatoval nejsvrchnější vrstvu kůže, čímž se pokožka stává propustnější. Laserová energie je dodávána v extrémně jemných mikropaprscích (100 µm), takže nedochází k žádnému viditelnému narušení pokožky. Integrovaný kosmeceutický dodávkový systém (CDS - Cosmeceutical Delivery System) následně aplikuje účinné látky, které se vstřebají hluboko do pokožky, kde stimulují tvorbu nového kolagenu, sjednocují pigmentaci, vyhlazují vrásky.

Ošetření může být použito na omlazení obličeje, krku, dekoltu nebo rukou. Výsledkem je výrazné zvýšení elasticity, snížení pigmentace a celkové rozzáření pleti. Použité kosmetické přípravky neobsahují konzervační látky a jsou vhodné i pro citlivou pleť.

Cena zákroku

5 000 Kč

Nákupní tipy

Aquaton pleťové tonikum

Aquaton pleťové tonikum

Hydratační tonikum, které vaši pleť dokonale dočistí a zároveň hydratuje.

MEDIK8 Retinol 3TR

MEDIK8 Retinol 3TR

Učinné noční sérum, které obsahuje vitamín A a vitamín E, podporuje produkci kolagenu a kyseliny hyaluronové.

ENDOR Krém pro redukci celulitidy

ENDOR Krém pro redukci celulitidy

Krém pro redukci celulitidy kůži redukuje díky působení nanočástic zlata s oligomery kyseliny hyaluronové.

Clear Skin Cream Anna Brandejs

Clear Skin Cream Anna Brandejs

Krém vyřeší vaše problémy s pletí, pokud vás trápí pupínky, rozšířené póry, černé tečky i nežádoucí lesk.