I léto je pravý čas na zákroky od Petra Clinic

I léto je pravý čas na zákroky od Petra Clinic

3. června 2024

Léto je ideálním obdobím, kdy se věnovat péči o sebe a vyzkoušet různé estetické zákroky. Proto vám v Petra Clinic nabízíme několik tipů na procedury, které vám pomohou vypadat a cítit se skvěle.

Kryolipolýza využívá chlad k cílenému odstranění tukových buněk, které tělo následně přirozeně vyloučí. Výsledek? Hladší a pevnější kontury těla, které vás budou bavit ukazovat v plavkách.

Léto je období, kdy naše pleť potřebuje extra péči a hydrataci. Zákrok vám dodá zářivý vzhled a pocit svěžesti, který bude trvat celé léto.

Plazmaterapie je revoluční metoda, která využívá vaši vlastní krev k obnově a revitalizaci vlasů a kůže.Tento zákrok je ideální pro ty, kteří trpí řídnutím vlasů nebo chtějí zlepšit stav své pleti.

Mikrojehličková radiofrekvence je pokročilá metoda, která kombinuje účinky mikrojehliček s radiofrekvenční energií. Tento zákrok je skvělý pro zpevnění pleti, redukci vrásek a celkové omlazení.

Chrápání může být nepříjemné nejen pro vás, ale i pro vaše blízké. Monitoring chrápání je zákrok, který pomáhá identifikovat příčiny chrápání a navrhnout účinnou léčbu.

EMFACE je revoluční neinvazivní metoda, která kombinuje elektro-magnetickou energii a radiofrekvenci k dosažení liftingu obličeje bez potřeby chirurgického zákroku. Chcete dosáhnout mladistvějšího vzhledu bez nutnosti rekonvalescence? Přijďte k nám vyzkoušet EMFACE.

EMSCULPT je inovativní metoda, která využívá vysokofrekvenční elektromagnetickou technologii k budování svalů a spalování tuků současně. Tento zákrok je ideální pro ty, kteří chtějí dosáhnout definovanějších svalů a pevnějšího těla bez nutnosti intenzivního cvičení.

Vanquish je další neinvazivní metoda, která využívá rádiové vlny k zahřívání a ničení tukových buněk. Jednou z největších výhod je, že dokáže přímo cílit na problémové partie, nevyžaduje žádný chirurgický zákrok a ani rekonvalescenci.

nejnovější články

3.6.2024

22.5.2024

2.5.2024

23.4.2024

10.4.2024

štítky