Lucie Vondráčková mládne v Petra Clinic

24 září 2022

Když se řekne Lucie Vondráčková, tak se obvykle každému v naší republice vybaví známá zpěvačka. Není to ovšem všechno, protože Lucka se současně věnuje i herectví, dabingu a je také textařkou. K tomu zvládá péči o dva syny, a ještě u toho všeho vypadá fantasticky. Jak to ale dělá? Našla snad recept na elixír mládí?

Elixír mládí neexistuje, ale krásy ano

Lucie se věnuje herectví už od roku 1991 a za tu dobu prošla pěknou řádkou úspěšných filmových rolí. Většina z nás ji ale převážně vnímá jako úspěšnou zpěvačku. Ať už je před televizní kamerou nebo na jevišti, mnoho lidí zarazí, jak je prakticky neměnná. I když letos oslavila 42 let, tak vypadá mladší a ani bychom se nedivili, kdyby ji kdokoliv odhadl věk o polovinu nižší. A protože všichni víme, že elixír mládí pravděpodobně neexistuje, Lucka tak objevila nejspíš elixír krásy, protože si to jinak nedokážeme vysvětlit.

Lucie Vondráčková tváří Petra Clinic

Velkou roli samozřejmě hraje genetika, ale v případě Lucie také to, že se o svoje tělo a pleť důsledně stará. Proto chodí na naši kliniku, kde se svěřuje do rukou odborníků a mimo jiné právě díky tomu vypadá tak mladě. Ale nemyslete si, že by Lucka u nás podstupovala jakékoliv radikální změny. Jedná se pouze o jednoduché a neinvazivní zákroky, u kterých relaxuje a my pečujeme o její krásnou pokožku. Jako příklad můžeme zmínit:

Sjednocení pleti

Rekonvalescence

Efektivní omlazující 4D lifting

Velmi populární Hollywood peeling

Lucie navíc na doporučení Petry Řehořkové využívá i naši kosmetiku Petra Clinic Cosmetics. Ta je ideálním doplňkem k estetickým ošetřením a umí dlouhodobě udržet a zvýraznit efekt, kterého zákroky dosahuje nejen Lucka, ale kdokoliv, kdo je u nás podstoupí. Velmi nás těší, že se právě Lucie svěřila do péče naší kliniky. Je to milá a velice krásná dáma, která má nejen srdce na správném místě, ale také úsměv, kterým dokáže rozzářit celou kliniku.

nejnovější články

21.6.2024

3.6.2024

22.5.2024

2.5.2024

23.4.2024

štítky