Petra Řehořková pro First Class: Co je důležité pro kvalitní život

20. listopadu 2023

Že se vždy vyplácí následovat hlas svého srdce a nenechat se svést z vlastní cesty jen kvůli názorům nebo zkušenostem druhých lidí, ukazuje Petra Řehořková na své podnikatelské cestě. Začínala jako cvičitelka aerobiku a jednou si v odborném časopisu přečetla zajímavý článek o moderních cvičících stolech. Pořád jí ty stoly ležely v hlavě, až se nakonec rozhodla pro svou první podnikatelskou investici a několik kusů koupila. Dnes už má na své klinice nejmodernější vybavení v hodnotě desítek milionů korun a na podnikatelské začátky vzpomíná spíš s nostalgií.

Cesta za svým srdcem

Petra Řehořková se s tématem sebeláska vs. nedostatek setkává ve své profesi velmi často. Za 22 let vybudovala jednu z předních klinik laserové a estetické medicíny v České republice a mimo jiné je také soudní znalkyní oboru kosmetické služby. Laserové epilace, bezbolestná liposukce, odstranění tetování, stejně tak znamének, nebo aplikace botulotoxinu či výplňových materiálů z rukou lékaře.

To je pouhý zlomek procedur, za kterými přichází každý den až stovka pacientů do Petra Clinic. Jak s tématem sebeláska versus nedostatek souvisí péče o pacienty na klinice estetické medicíny? Nejen o tom byla řeč v rozhovoru pro podcast Myšlením na vrchol.

Co se dozvíte v rozhovoru s Petrou Řehořkovou

Rozdíl mezi konáním z úrovně sebelásky a nedostatku

Jak se tyto rozdíly projevují v životě

S čím nejčastěji přicházejí lidé na Petra Clinic

Jak šla Petra Řehořková za svou touhou a budovala vlastní podnikání

Na co je potřeba při podnikání ve službách dávat pozor

Jak lidé riskují vlastní zdraví pro úsporu pár tisíc korun

Co obnáší práce soudního znalce v oboru kosmetické služby

Jak se vyvíjí obor estetické medicíny

Je v oboru nějaký prostor pro umělou inteligenci?

nejnovější články

2.5.2024

23.4.2024

10.4.2024

5.4.2024

6.3.2024

štítky