Nejnovější články

Petra Řehořková ve Snídani s Novou

22.3.2023

Jaké jsou současné trendy v oblasti estetické medicíny? Jak si vybrat toho správného lékaře? A kdy začít s estetickými ošetřeními? Odpovídá Petra Řehořková ve Snídani s Novou.

„Čim dál tím větší zájem i u mladších ročníků je o výplně rtů, ať už se jedná o jejich zvětšení, refresh nebo doplnění kontur. Je ale důležité si uvědomit tvar obličeje a přirozenou asymetrii, kterou všichni máme. Vždy doporučujeme nesnažit se docílit symetrie, protože to pak nevypadá hezky.“ – Petra Řehořková o úpravách v obličeji.

Bojíte se odstranění znamének? S námi nemusíte!

10.3.2023

Mají různou velikost, barvu i tvar a přitom mají něco společného. Znaménka - mnohdy nenápadný útvar, ale současně také možný nepřítel. S některými znaménky se narodíme, jiná se objevují v průběhu života, ovšem nic to nemění na tom, že někdy dokáží značně potrápit. A tím nemyslíme jen z estetického důvodu.

Většina znamének není nebezpečná, ale stále je zde velké riziko, že u někoho budou skutečné riziko představovat. Řešení je ale přitom snadné - odstranění znamének pomocí nejmodernějších technologií. Je nutné se takového zákroku bát? Není potřeba, protože je to naprosto jednoduché, a hlavně díky tomu nedáte nebezpečným znaménkům možnost ohrozit vaše zdraví.